محل تبلیغات شما

عیسی مسیح آمد که برای ما نمونه و الگو باشد . او همه کارهایی را که ما بعنوان ایمانداران به او باید انجام دهیم را خودش انجام داد تا ما هیچ بهانه ای برای انجام ندادن آنها نداشته باشیم . 

ما باید زیر نظر شبانی عیسی مسیح باشیم تا زندگی هدفمند داشته باشیم. عیسی شخصیتی بی نظیر است که همه او را می شناسند . موضوع تمام کتاب مقدس این است که خدا می خواست قومی خاص داشته باشد. قومی که از دنیا جدا باشد. امروز ما باید افتخار کنیم که فرزند خدا هستیم. اما خدا هم از قوم خود انتطاراتی دارد. او می خواهد ما مقدس باشیم و برای خداوند بدرخشیم .

ما از سوی خداوند دعوت شده ایم تا زندگی متفاوت داشته باشیم و طبق خواست خدا زندگی کنیم . از عیسی مسیح مشاوره بگیریم نه از مردم و جامعه پیرامون خود. 

در صورت  انتخاب درست ، پیروز خواهیم شد. چون عیسی هم با قیام خود از مردگان ، بر دنیا پیروز شد . او تقصیرهای ما را به دوش کشید و نجات دهنده ما شد. او شفا دهنده است. او وفادار است ، امین و قابل اطمینان است . عیسی نه تنها مشاور عالی برای ما ، بلکه خود راه درست است . با ایمان به او مسیر درست زندگی کردن را پیدا می کنیم و به حیات ابدی می رسیم .

" عیسی به او گفت من راه و راستی و حیات هستم، هیچ کس جز به واسطه من، نزد پدر نمی آید. "     ( انجیل یوحنا 14: 6 )

تولد عیسی در بیت الحم

انتظار خداوند از ما

معجزه عیسی برای ما

عیسی ,باشیم ,خدا ,، ,زندگی ,درست ,به او ,عیسی مسیح ,باشیم و ,تا زندگی ,شد او

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترفند و آموزش دنیای دیجیتال djclub | dj , دی جی ، دستگاه دی جی دریچه سلامت