محل تبلیغات شما

بعضی اوقات ما در انجام کارهای روزمره عاجز هستیم . باید بدانیم که بدون اراده خداوند ما ناتوان هستیم و هیچ کاری از ما ساخته نیست . محبت مسیح بدون حد و مرز است . او بینهایت ما را دوست دارد .

عیسی بر روی صلیب با آن درد و رنج و خواری که متحمل شد، گفت پدر اینها را ببخش چون نمی دانند چه میکنند. مسیح کسی را محکوم نکرد، سرزنش نکرد بلکه ما را با تمامی گناهانمان بخشید و محبت کرد.

خدا برای همه ما برنامه دارد.رنج ها و گرفتاری های ما اتفاقی نیست و قسمتی از نقشه خدا برای ماست تا نقطه صفر زندگی را هم تجربه کنیم و در زمان خودش معجزه خداوند را در زندگیمان درک کنیم.

باید تلاش کنیم و راحت طلب نباشیم. کلام خدا را بخوانیم، کلامی که توسط روح القدس نازل شده است و به ما در مسیر درست زندگی کردن کمک می کند. گناه زندگی ما را به تباهی می کشد. ولی اگر تلاش کنیم تا با مسیح زندگی کنیم او قادر است ما را از اسارت گناه آزاد کند و زندگی ما را تغییر دهد.

این است معجزه عیسی مسیح برای ما . تنها باید خودمان را به روش او تقدیم کنیم تا نقش خودمان را در برابر کار عظیم مسیح ایفا کنیم.

" اگر امکان دارد تا آنجا که به شما مربوط می شود ، با همه در صلح صفا زندگی کنید. ای عزیزان، انتقام نگیرید بلکه آنرا به غضب خدا واگذارید.زیرا نوشته شده است خداوند می گوید: انتقام از آن من است، من هستم که سزا خواهم داد." ( رساله رومیان 12: و 19 )

تولد عیسی در بیت الحم

انتظار خداوند از ما

معجزه عیسی برای ما

کنیم ,زندگی ,مسیح ,خدا ,معجزه ,عیسی ,ما را ,را به ,کنیم و ,زندگی ما ,را در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

alilo